23:20 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa e mrekullueshme në Bambi Awards

E bukur, e thjeshtë dhe me stil është shfaqur këngëtarja e njohur, Dua Lipa.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me fustanin e gjatë ngjyrë rozë, teksa duhej shumë e bukur dhe në formë.

Dua shquhet për pamjen e saj të thjeshtë, ashtu siç po duket edhe në këtë event./Indeksonline/

 

Temat: