14:47 / E Enjte, 14 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Dua Lipa e stër lodhur! Tregon se çfarë i ka ndodhur (Foto)

Dua Lipa këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është bërë shumë e njohur në gjithë botën me muzikën e saj.

Image result for dua lipa

Dua në llogarinë e saj në “Instagram” kishte ‘rikujtuar’ një fotografi dhe bashkangjitur me të kishte treguar se çfarë i ka ndodhur gjatë këtyre ditëve.

Image result for dua lipa

“Kam udhëtuar për më shumë se 20 orë  dhe pas disa vonesave mu anulua një fluturimi, jam zgjuar shumë e hutuar dhe u gjenda në Columbus, Ohajo. Derisa ta kuptoj jetën time, këtu është një fotografi nga një ditë më e mirë” ka shkruar Dua.

Ndryshe në këtë fotografi Dua dukej e mrekullueshme./Indeksonline/

Temat: