08:16 / E Hënë, 19 Gusht 2019

Dua Lipa e thjeshtë dhe plot sharm shfaqet para fansave

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare po korrë suksese të mëdha në skenën muzikore botërore duke qenë mjaft dashur me këngët e saj, shkruan Indeksonline.

Dua Lipa vazhdimisht shfaqet për fansat e saj nëpërmjet rrjeteve sociale, kryesisht nga Instagram ku ndiqet nga më shumë se 33 milion fansa.

E së fundmi ajo vendosi të shfaqej e thjeshtë dhe duke përdorur një filtër në fotografinë e saj, pasi ajo tregoi se me këtë filtër ka fshehur maviosjen nën sy që bëhet për shkak të lodhjes.

Teksa Dua është tejet e angazhuar me projekte muzikore si dhe me koncerte gjithandej nëpër botë. /Indeksonline/

Mos i humb