18:07 / E Martë, 07 Korrik 2020 / indeksADMonline

Dua Lipa ekspozon linjat trupore me veshjet verore!

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa njihet për talentin e saj në muzikë.

Ajo falë këngëve që ka sjellë ndër vite, ka marrë vazhdimisht vëmendjen e publikut e të mediave rozë.

Jo rrallë herë Dua komentohet edhe për dukjen e saj duke qenë se në paraqitjet që bën ajo nuk heziton të ekspozoj linjat trupore dhe bukurinë natyrale që e karakterizon.

Njejtë ka bërë edhe së  fundmi duke ekspozuar linjat trupore dhe duke vënë në pah bukurinë e saj e veshur me veshjet verore me ngjyra të ndezura që i theksonin edhe më shumë format e saj. /IndeksOnline/