17:54 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa elegante në fustan të kuq, përgatitet për festat e fundvitit

Dua Lipa është bërë gati për festat e fundvitit.

Ajo përmes një video të publikuar në ‘Instagram’ ka uruar fillimin e muajit dhjetor, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka shkëlqyer në fustan të shkurt me ngjyrë të kuqe.

Festive dhe e këndshme dukje 23 vjeçarja e cila po korr suksese të njëpasnjëshme në arenën ndërkombëtare./Indeksonline/

View this post on Instagram

Pinch punch its the first of the month ?♥️

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Temat: