08:32 / E Shtunë, 16 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Dua Lipa gjithmonë e mrekullueshme (Foto)

Dua Lipa është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka kohë që i është futur tregut ndërkombëtar dhe tashmë ka thyer shumë kufi.

Image result for dua lipa

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga e shohim të bërë gati për një koncert të sajin në Detoit.

Image result for dua lipa

Dua dukej shumë e mirë edhe pse këtë herë e shohim me një grim më të ‘çuditshëm’ se zakonisht duke theksuar pjesën e poshtme të syrit me hije të kuqe.

Ndryshe, Dua shfrytëzoj rastin që të falënderoj Detroidin për pritjen./Indeksonline/

Temat: