16:42 / E Premte, 21 Shkurt 2020

Dua Lipa injoron paparacit: Ju lutem mos më flisni

Aktualisht merkuri është duke qëndruar  mbrapsht në orbitën e tij, gjë që nuk është e mirë as për planetin tokë.

E kjo gjë e ka shqetësuar edhe yllin kosovar të muzikës e cila vazhdimisht është e interesuar për çështjet e politikës dhe temat me interes global, shkruan Indeksonline.

Në një postim që ka bërë se fundi ylli i muzikë ajo ka treguar se shqetësohet nga fakti që planeti merkur është në retrograde.

“Ju lutem mos më flisni ndërsa merkuri është në retrograde”, ka shkruar Dua sipër disa fotografive të shkrepura nga paparacit.

Kujtojmë që 23 vjeçarja ishte kundër Brexit, dhe tregoj pakënaqësitë e saj kur Britania u largua nga BE./Indeksonline/

Mos i humb