20:28 / E Martë, 13 Gusht 2019

Dua Lipa joshëse në paraqitjen e fundit, del hapur pa të brendshme

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa njihet si njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në skenën muzikore botërore, shkruan Indeksonline.

Ajo vazhdimisht shfaqet për publikun dhe për fansat e saj në llogarinë e saj në Instagram ku ndiqet nga më shumë se 30 milion ndjekës.

Së fundmi ajo ka zgjedhur të shfaqet mjaft joshëse, ajo ka vendosur të publikoj fotografi ku shihet se nuk ka veshur të brendshme në pjesën e sipërme të trupit.

Kujtojmë që Dua Lipa së fundmi ishte pjesë e festivalit të madh ‘Sunny Hill’ dhe u shpreh krenare që është shqiptare. /Indeksonline/