18:12 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Dua Lipa më e dashuruar se kurrë, publikon foto dhe video përkrah Anwar Hadid

Dua Lipa verën që lamë pas i dha fund lidhjes më Isacc Carew me të cilin ishte prej vitesh në romancë.

Menjëherë  pas ndarjes nga kuzhinieri i njohur, Dua bëri publike lidhjen e re me modelin e famshëm, Anwar Hadid.

Që nga ajo kohë Dua dhe Anwar janë të pandashëm ku nuk mungojnë as videot dhe fotot e përbashkëta në rrjetet sociale.

Disa të tilla i ka publikuar së fundi Dua në llogarinë e tij në Instagram. Përveç imazheve, këngëtarja shqiptare ka ndarë edhe një video teksa përqafon partnerin e saj.

Ndryshe, Dua dhe Anwar gjatë muajit gusht erdhën në Kosovë për të ndjekur festivalin ‘Sunny Hill’./Indeksonline/

View this post on Instagram

Bubble hearts 4 @marcjacobs ?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on