09:52 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa me vallëzim sensual në perfomancën e fundit

Dua Lipa vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të suksesshme në botë.

Ylli kosovar që po rrëmben çmime prestigjioze, së fundmi ka performuar në eventin Jingle Ball North organizuar në Kanada nga iHeart Radio.

Artistja si gjithmonë është paraqitur atraktive në performancën e saj, teksa kishte zgjedhur ngjyrën e kuqem, ku dukej fantastike.

Madje vallëzimi i saj sensual e bën edhe më të veçantë paraqitjen e saj./Indeksonline/

 

 

View this post on Instagram

 

{02/12/2018} Dua Lipa presentándose en iHeartRadioCA’s Jingle Ball North – Toronto, Canadá. #dualipa #duachileoficial

A post shared by Dua Lipa Chile (Oficial) (@duachileoficial) on