18:02 / E Premte, 21 Shkurt 2020

Dua Lipa mesazh të veçantë për tifozët e Liverpool-it

Vitin e kaluar këngëtarja shqiptare, Dua Lipa performoj në finale e Ligës së Kampionëve që u zhvillua në mes të Liverpool dhe Real Madridit.

Dua Lipa ka dërguar një mesazh të veçantë për tifozët e Liverpool përpara kthimit të saj në qytet me turneun e ri botëror, transmeton Indeksonline.

Ylli i pop performoi në finalen e Ligës së Kampionëve në Kiev në 2018, dhe iu dha një pritje e ngrohtë nga mijëra tifozë të Liverpool-it të mbledhur në Stadiumin Olimpiyskiy.

24-vjeçarja i tha Liverpoolfc.com: “Një nga pikat kryesore të natës ishte padyshim duke parë videon e të gjithë tifozëve të Liverpool që brohorisnin së bashku me ‘One Kiss’ më pas.

“Jam ndjerë shumë e nderuar. Unë kurrë më parë nuk kisha luajtur një shfaqje të asaj madhësie. Nuk mendoj se kam patur që atëherë!

“Jam vërtet jam nervoz para se të performoj kudo, e lëre më finalen e Ligës së Kampionëve. Mbaj mend që qëndroja në anën e fushës me pëllëmbët e djersitur duke pritur të vrapoja dhe të futem në skenë”.

“Unë isha aq e mbushur me adrenalin, ajo mbaroi shumë shpejt dhe mbaj mend që po ikja nga fusha në fund me dy nga kërcimtarët e turneut tim”.

“Unë kam qenë shumë me fat që kam pasur mbështetjen e njerëzve në stadiumin në Kiev. Jam akoma e tronditur kur e shikoj përsëri duke parë të gjithë këta fansa duke kënduar këngën time!”

“Unë jam gjithmonë jashtëzakonisht mirënjohës për mbështetjen. Është ngrohje e zemrës dhe unë jam shumë me fat. “

Dua gjithashtu zbuloi se do të dëshironte të bënte udhëtimin në Anfield në të ardhmen për të parë Reds duke luajtur./Indeksonline/

Mos i humb