17:41 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

Dua Lipa na njofton me motrën e saj, sa shumë ngjajnë

Këngëtarja Dua Lipa është shqiptarja që po thyen gjitha rekordet në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline.

Ajo tashmë po kryeson ndër këngëtaret shqiptare, me sukseset e saj të vazhdueshme dhe kryesimin nëpër top lista të rëndësishme anë e mbanë botës.

Dua ndiqet shumë edhe nëpër rrjtet sociale. E së fundmi ajo ka vendosur që të na njoftoj me motrën e saj, e ajo që bie menjëherë në sy është ngjashmëria në mes tyre.

E ky padyshim se ky është një marketing i mirë për Rinën, duke qenë se Dua Lipa ndiqet nga miliona njerëz gjithandej nëpër botë. /IndeksOnline/