16:55 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Dua Lipa “ndez” New York-un! Këngëtarja kosovare më e zjarrtë se kurrë (Foto)

Padyshim që momentalisht Dua Lipa është një nga këngëtaret më In dhe më të kërkuara në mbarë botën. Këtë e dëshmoi edhe me çmimin që mori në MTV EMA si “Këngëtarja më e mirë e re”, shkruan Indeksonline.

Suksesin e saj Dua është duke e treguar edhe përmes koncerteve të shumta që është duka mbajtur anekënd globit. Së fundmi ajo përformoi në New York, imazhe nga ky koncert ndau edhe me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Ndërsa ka shkruar që ky show është një nga të preferuarit e saj që ka mbajtur deri më tani. Përveç numrit të madh të audiencës, ajo që bie në sy është edhe veshja e Dua-s, e cila ka zgjedhur të tregoi shumë nga trupi e saj./Indeksonline/