11:33 / E Hënë, 26 Korrik 2021 / AD

Dua Lipa në përkrahje te garuesve kosovar ne Lojërat Olimpike

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po i ofron mbështetje të madhe xhudistëve kosovar.

Përmes publikimeve në Instastory ajo po tregon që është krenare për arritjet e tyre, shkruan Indeksonline.

No description available.

Sot ishte ndeshja e Akilit dhe Norës, ku Akili u mposht nga azeri, Rustam Orujov.

Ndërsa, Nora ka eliminuar japonezen Tsukasa Yoshida.

Finalja e Norës do të zhvillohet në ora 11:38 sipas kohës lokale të Kosovës./Indeksonline/