23:20 / E Enjte, 07 Qershor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa performon në skenë me flamurin e komunitetit LGBT (Foto)

Dua Lipa po vazhdon të jetë tejet aktive me koncerte anembanë botës. Ajo madje është një nga këngëtarët më të kërkuara për evente e ngjarje prestigjioze, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja kosovare, së fundmi ka performuar në Dallas, ndërsa sot ka ndarë me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram dhe Facebook disa imazhe nga ky koncert.

Dua shihet me flamurin shumëngjyrësh, që identifikon komunitetin LGBT.

Mesa duket, edhe këngëtarja e njohur u del nëprkrahje dhe nuk është paragjykuese e këtij komuniteti.

Ndryshe Dua shumë shpejtë pritet të performojë edhe në Prishtinë në kuadër të festivalit Sunny Hill, ku përgatitjet tashmë kanë nisur./Indeksonline/