16:16 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Dua Lipa prezanton dukjen e saj të preferuar, shfaqë këmbët tërheqëse (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore nuk përton që të ndajë shumëçka me fansat e saj, shkruan Indeksonline.

Dua këtë herë ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga shfaqë këmbët e saj seksi dhe shumë të bukura.

Kurse në këtë fotografi edhe ka treguar se kjo pamje e saj është e preferuara në kampanjën “footlockereuforher”.

Ndryshe Dua ka konsideruar këtë vit si më të suksesshmin në karrierën e saj duke u shpallur  nga MTV EMA si artistja e re më e mirë./Indeksonline/