19:32 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Dua Lipa puthje plotë pasion me të dashurin: Është vetëm i imi

Dua Lipa ka uruar 14 shkurtin në mënyrë më të mirë të mundshme.

Në Ditën e të Dashuruarve, këngëtarja shqiptare tregoj se është e dashuruar kokë e këmbë, teksa publiko disa fotografi përkrah të dashurit, shkruan Indeksonline.

Dua dhe Anëar Hadid shihen në krahët e njëri-tjetrit duke i dhuruar puthje plotë pasion.

“Ju lutem prekni vetëm me shikim, ky është vetëm i imi. Urime Shën Valentini të gjithë të dashuruarve”, ka shkruar Dua në mbishkrimin e postimit.

Ndërkohë, Dua dhe Anwar vetëm pak muaj pasi filluan romancën, filluan të bashkëjetonin në një apartament me qera në New York./Indeksonline/