12:29 / E Premte, 24 Janar 2020

Dua Lipa së shpejti publikon këngën e re, kështu titullohet

Dua Lipa së shpejti do ta publikojë projektin më të ri.

Ajo përmes një postimi në Instagram e zbuloi se shumë shpejt do ta sjellë këngën e re, shkruan Indeksonline.

Kënga mban titullin: “Physical” dhe do të publikohet më 31 janar.

Projekti i fundit i saj është “Future Nostalgia”./Indeksonline/