11:00 / E Shtunë, 09 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Dua Lipa shumë sensuale në imazhet e fundit (Foto)

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa është bërë shumë e njohur për publikun ndërkombëtar.

Image result for dua lipa

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë sensuale dhe të bukur.

Image result for dua lipa

E thjeshtë në stil dhe shumë e dashur, kjo është Dua Lipa që po korrë shumë suksese në skenën ndërkombëtare botërore./Indeksonline/

Temat: