15:11 / E Martë, 13 Mars 2018

Dua Lipa tashmë me 8 milion ndjekës në “Instagram” (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare në botë, Dua Lipa ka shënuar edhe një sukses.

Këtë herë nuk ka të bëjë me muzikën por me jetën e saj në rrjetet sociale, transmeton Indeksonline.

Dua ka arritur hiq më pak se 8 milion ndjekës në rrjetin social “Instagram”, ku edhe promovon aktivitetet e saj profesionale.

Këtë e ka bërë të ditur duke publikuar një imazh të saj, ku shihet me sytjena dhe shumë seksi.

Ndryshe, Dua i ka falënderuar të gjithë ndjekësit e saj./Indeksonline/

Temat: