22:02 / E Hënë, 09 Dhjetor 2019

Dua Lipa thotë se nuk e ka idenë për këtë gjë

Këngtarja kosovare me famë botërore, Dua Lip ka postuar fotografi në instagram, ku duket e mrekullueshme.

Dua është shfaqur në këto foto me një stil të veçantë dhe me shumë bukuri e po ashtu ka shkruar ‘Nuk e kam iden se çfarë jam duke bërë jashtë shtratit’.

Këngëtarja çdo ditë e më shumë po arrinë suksese të njëpasnjëshme./Indeksonline/.

Mos i humb