08:50 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa tradhtohet nga i dashuri, shfaqet pamjet “intime”me një femër tjetër (Video)

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Por përkundër sukseseve në karrierë, duket se jeta private e Duas nuk po shkon edhe aq mirë dhe qetë.

Sipas, “The Sun”, i dashuri i saj britanik Isaac Carew ka tradhtuar 22-vjeçaren me vajzë tjetër në klub të natës.

Image result for dua lipa isaac

Në një video shihet se ish-modeli i shndërruar në kuzhinier u pa duke vallëzuar me një zeshkane të panjohur.

Madje, përderisa vallëzonin në prapavijë dëgjohet kënga më e re e Duas, “One Kiss”, të cilën e solli në bashkëpunim me DJ Calvin Harris.

Image result for dua lipa isaac

Nuk e di sa do t’i pëlqej kjo pamje këngëtares shqiptare.

Videon e gjeni KËTU./Indeksonline/