23:11 / E Diele, 18 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipës nuk ia lë shenjë as gripi, shfaqet seksi në fustan të shkurtër

Dua Lipa vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të suksesshme në botë.


Ylli kosovar që tashmë po pushton top listat e po rrëmben çmimet prestigjioze, shquhet edhe për bukurinë e stilin që e karakterizon, shkruan Indeksonline.

Së fundmi Dua vjen në një fustan të shkurtër, ku shfaq këmbët seksi teksa ka treguar që ajo pavarësisht se është me ilaçe dhe e sëmurë nga gripi, është e zonja në çdo gjë./Indeksonline/