12:02 / E Martë, 05 Mars 2024 / AR

Dua shfaqet atraktive teksa promovon koleksionin e “Puma”

Dua Lipa është shfaqur atraktive në imazhet e reja. Ajo ka promovuar koleksionin e ri të “Puma”.

Duke qenë edhe vet një ikonë stili, Dua po kujdeset që gjithmonë të sjellë një ‘look sporty chic’ duke e bërë bashkëpunëtoren e duhur për këtë projekt.

Ajo u shfaq e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe pantallona teksa mori komplimente të shumta nga fansat.

“Sezoni i trajnerëve” shkroi bukuroshja përbri postimit./Indeksonline/