18:10 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

Duda Balje shkurton flokët! Bëhet si çikë e re (Foto)

Duda Balje është një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Republikës së Kosovës, kjo për faktin se ajo posedon dhe shquhet për linjat e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, ajo vazhdon ta mbaj në formë trupin e saj. E gjithsesi sa herë që paraqitet në seanca që bie pre e mediave, por edhe e shumë ‘deputetëve’.

Së fundmi ajo ka ndryshuar edhe frizurën e flokëve. Ajo ka vendosur t’i shkurtoi pak flokët e saj të gjatë dhe biond. Këtë ndryshim e ka treguar vet deputetja përmes një fotografie të postuar në rrjetin e saj social Instagram./Indeksonline/