75 Mall Live Search
16:00 / E Martë, 18 Qershor 2024 / AR

Dueti gati, Luizi publikon fotografi nga klipi i ri me Ermalin e Gimi-O

Ashtu siç kishte raportuar Indeksonline, Ermal Fejzullahu, Luiz Ejlli e Dj Gimi-O po vijnë me duet.

Ishte Luizi ai i cili ndau një fotografi nga xhirimet ku shihet bashkë me dy artistët e tjerë.

Të tre janë shfaqur të veshur me këmisha të bardha duke buzëqeshur teksa lenë të kuptojmë që do të sjellin një klip interesant.

“Së shpejti “Mos Luj”, shkroi Ejlli përbri fotografisë e cila menjëherë pas publikimit mori pëlqime e komente të shumta nga fansat.

Kujtojmë që Ermali në një intervistë ekskluzive për Indeksonline zbuloi detaje nga jeta profesionale dhe të plotë mund ta dëgjoni në linkun më poshtë./Indeksonline/