19:24 / E Diele, 18 Gusht 2019

Duke i ikur policisë, vetaksidentohet ngasësi i veturës në Podujevë

Një aksident trafiku ka ndodhur në në fshatin Lavadicë, në drejtimin për Merdare.

Burime të Indeksonline mësojnë se një person me veturën e tij ka penguar një veturë tjetër në udhëkryq, ndërsa i njëjti nuk i është bindur policisë për ndalesë, dhe duke ikur nga policia të cilët i kanë shkuar pas, ai ka përfunduar jashtë rrugës.

Nuk dihet për të lënduar./Indeksonline/

Mos i humb