11:21 / E Hënë, 28 Shtator 2020

Duket ndryshe Kylie, del për kafe, si një shtëpiake

Kylie është duke ndryshe në daljen e mbrëmshme.

E famshmja e showbizit është fotografuar, duke dalë në një lokal afër shtëpisë së saj. 23- vjeçarja ishte veshur shumë thjesht dhe gjasonte sikur një shtëpiake.

Për këtë edhe dukja e saj nuk ishte aq joshëse si herëve të tjera.

Me xhinse të gjera, atlete të bardha dhe një bluzë të thjesht, Kylie nuk të jepte përshtypjen e një femre që ka miliona fansa në botë./Indeksonline/