21:46 / E Hënë, 30 Prill 2018 / indeksADMonline

Durmishi shënon gol të bukur për Betisin (Video)

Riza Durmishi, futbollisti shqiptar ka shënuar një gol të bukur për skuadrën e tij, Real Betis ndaj Malagas.

Golin Durmishi e shënoi në minutën e 24’të, për rezultatin 1 me 1, shkruan IndeksOnline.

Shqiptari që përfaqëson Danimarkën, është që nga viti 2016 pjesë e klubit spanjoll.

Ai ka marr oferta të ndryshme nga klubet europiane dhe vështirë se do ta shohim në La Liga për sezonin tjetër./IndeksOnline/