15:34 / E Enjte, 17 Maj 2018

Dy aktorët e njohur turq dënohen me disa vite burgim (Foto)

Gizem Karaca dhe Çagatay Ulusoy janë dy aktorët shumë të njohur turk dhe shumë të pëlqyer.

Por ata të dy nga Gjykata në Stamboll janë dënuar me katër vite e dy muaj burg, kjo pasi që ishin kapur me një sasi të drogës gjatë vitit 2013.

Image result for Gizem Karaca

Vendimi është marrë ditën e djeshme kurse nuk dihet se kur do të fillojë shqiptimi i tij.

Image result for Gizem Karaca Çagatay Ulusoy

Ndryshe, të dy ata janë duke u marr me projekte filmi shumë të suksesshme./Indeksonline/

Image result for Gizem Karaca Çagatay Ulusoy