20:17 / E Shtunë, 15 Gusht 2020

Dy futbollist të Barcelonës nisin sot pushimet edhe pse dje u turpëruan nga Bayern Munchen

Futbollistët modern janë kritikuar shpesh për shkak të mentaliteti materialist dhe të dhënë shumë pas qejfeve.

Këtë e dëshmon edhe veprimi i dy futbollistëve të Barcelonës  që bën sot, transmeton Indeksonline.

Ousman Dembele dhe Sergi Roberto janë nisur në pushime menjëherë sot edhe pse mbrëmë u turpëruan nga Bayern Munchen me rezultat 2-8.

Dembele mbrëmë ishte në bankë rezervë për 90 minuta, kurse Roberto luajti për 45 minuta./Indeksonline/