23:12 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Dy gola për pesë minuta në finalen e Superkupës

Dy gola janë shënuar në vazhdimet e ndeshjes së Superkupës së Evropës.

Në minutë e 95-të, Mane shënoi për epërsinë e parë në ndeshje të Liverpool, shkruan Indeksonline

Pastaj, në minutën e 100-të, Chelsea e fitoi një penallti të cilën e konkretizoi, Jorginho.

Ndeshja në kohën e rregullt përfundoi 1-1. Golat i shënuan Mane dhe Giroud./Indeksonline/