20:19 / E Enjte, 24 Tetor 2019 / indeksADMonline

Dy gra u rrahën mes vete për shkak që njëra nga to nuk priti në radhë

Zakonisht dyqanet e kafesë dhe çajit janë vende ku shkohet për tu relaksuar, mirëpo kësaj radhe nuk ndodhi ashtu.

Në një video të publikuar shihet se si një grua tentoi që të blejë çaj pa pritur në radhë, mirëpo ajo u grushtua nga një grua tjetër e cila siç duket ishte duke pritur para saj./Indeksonline/.