23:04 / E Hënë, 03 Gusht 2020

Dy persona lëndohen nga shpërthimi i një bombole gazi

Dy persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e shpërthimit të një bombole të gazit.

KosovaPress mëson se ata po trajtohen në QKUK. Ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore dhe detaje tjera. 

Mos i humb