11:13 / E Hënë, 30 Janar 2023 / S Z

Dy raste të reja me Covid-19, tre persona të hospitalizuar

Dy persona kanë rezultuar pozitiv me Covid- 19 gjatë 24 orëve të fundit, nga gjithsej 16 testime të kryera. Sipas të dhënave të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, tre persona janë hospitalizuar .

Ndërkaq aktive janë 53 raste dhe se dhjetë persona janë konfirmuar të shëruar, gjatë 24 orëve të fundit./IndeksOnline/