09:40 / E Premte, 06 Tetor 2017 / indeksADMonline

Dy të arrestuar për marrje me prostitucion në Obiliq

Përmes një komunikate dërguar për media Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një mashkull dhe një femër për veprën marrje me prostitucion.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shkabaj të Obiliqit.

Me urdhër të gjyqtarit të Divizionit për Kundërvajtje , të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt./AktivPress