16:54 / E Martë, 03 Tetor 2023 / k.v

Dy të lënduar në Vitomericë, motoçikleta aksidentohet me veturë (Video)

Një tjetër aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Vitomericë të Pejës.

Lexuesit e IndeksOnline kanë dërguar pamje nga ky aksident ku janë përfshirë një motoçikletë dhe një veturë.

Dy persona kanë marrë lëndime trupore ndërsa Policia ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me hetime./IndeksOnline/