22:59 / E Martë, 30 Qershor 2020

Dybala në ‘flakë’ – driblon në ‘zemër’ të mbrojtjës së Genoas dhe shënon super gol

Juventusi ka arritur që në pjesën e dytë të kaloj në epërsi kundër Genoas.

Për mysafirët në minutën e 51-të shënoj argjentinasi, Paulo Dybal, transmeton Indeksonline.

Dybala arriti që të dribloj në zonë të Genoas dhe të shënoj një gol të bukur.

Me një fitore të mundshme sonte, Juventus do të mbante distancën me Lazion./Indeksonline/

Mos i humb