17:44 / E Shtunë, 04 Korrik 2020 / indeksADMonline

Dybala nuk është normal, çfarë goli ka shënuar

Paulo Dybala nuk po ndalet së shënuari gola.

Argjentinasi ka arritur që edhe në ndeshjen e sotshme që është duke u zhvilluar kundër Torinos të shënoj super gol, transmeton Indeksonline.

Ai arriti që të dribloj në ‘zemër’ të mbrojtjes së Torinos dhe të shënoj një gol tejet të bukur.

Me një fitore sot, Juventusi vetëm sa i afrohet titullit të 9-të./Indeksonline/