13:01 / E Hënë, 09 Dhjetor 2019

Dyqani kërkon falje për shitjen e bluzave, ku babadimri shfaqet me kokainë

Sezoni festiv është një kohë e ngarkuar për të gjithë.

Por dyqani Walmart, ka zgjedhur një mënyrë më interesante për bërë në bluzat ku babadimri shfaqej me vija të kokainës, shkruan Indeksonline

Kështu Walmart, në Kanada, ka kërkuar falje për shitjen e këtyre bluzave.

Një zëdhënës për Walmart i tha Global News:

“Këto triko, të shitura në Walmart.ca, nuk paraqesin vlerat e Walmart dhe nuk kanë vend në faqen tonë të internetit. Nei  kemi hequr këto produkte nga tregu ynë. Ju kërkojmë falje për çdo vepër të paqëllimtë që mund të ketë shkaktuar”./Indeksonline/