13:37 / E Mërkurë, 15 Korrik 2020

Dyshja Lladrovci – Jashari në Tiranë, i pret presidenti Meta

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci dhe ai i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari po e vizitojnë Tiranën.

Gjatë ditës së sotme ata u pritën nga presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

Ky i fundit ka folur rreth këtij takimi përmes një postimi në faqen zyrtare Facebook:

Mos i humb