13:08 / E Martë, 13 Gusht 2019

E braktisi i dashuri, 29-vjeçarja hakmerret keq, i publikon fotot nudo

E braktisi i dashuri, 29-vjeçarja hakmerret keq, i poston fotot nudo në rrjet

Një 29-vjeçare nga Anglia, Sarah Davies, ka përfunduar në polici pasi gjeti një mënyrë drastike për t’u hakmarrë nga ish-i dashuri i saj, Luke Aquilina.

Pak ditë pas ndarjes, ajo kuptoi se ai tashmë kishte filluar të flirtonte më të tjera, e paralajmëroi se do t’i postonte në rrjet foto të tij nudo, por ai i tha ta bënte nëse donte, dhe më pas të mbante përgjegjësi para ligjit.

Nëna e tre fëmijë, nga Anglia, i ka postuar disa foto të tij në vaskë, por më pas është arrestuar.

Para oficerëve të policisë ajo ka thënë se nuk e mendonte kaq të madhe këtë histori, dhe se thjeshtë kishte dashur të hakmerrej prej tij.