18:31 / E Shtunë, 23 Mars 2019

E bukur dhe me stil, kjo është Liberta Spahiu!

Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të suksesshme dhe më të komentuarat në mediat tona.

Ajo krahas një karriere të gjatë, është një femër e bukur, me stil dhe me një karakter të fortë, shkruan Indeksonline.

Liberta është aktive në rrjetet sociale ku çdo herë përkrah imazheve mjaft joshëse dhe të bukura që publikon ajo nxit kureshtje edhe për mbishkrimet që bënë në këto fotografi.

“Gurë gurë bëhet murë…apo gurë gurë bëhet kalaja?!” ka shkruar Liberta përkrah imazhit në të cilin erdhi atraktive dhe tejet seksi në një fustan të zi./Indeksonline/