15:17 / E Hënë, 26 Korrik 2021 / AD

E bukur dhe seksi, Nora mahnit fansat me paraqitjen e fundit

Këngëtarja e famshme kosovare, Nora Istrefi është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo po mahnit çdo ditë e më shumë fansat me bukurinë e saj, shkruan Indeksonline.

Çdo paraqitje e saj shndërrohet në lajm, ku edhe kësaj radhe mori vëmendje duke vënë në pah tiparet mahnitëse.

Jo më kot njihet si zeshkania më seksi dhe provokuese e estradës muzikore./Indeksonline/