08:56 / E Enjte, 11 Korrik 2019

E çuditshme! Vajza provon shumë pije në një market dhe sërish i lë në vendin e njëjtë!

Shijet e ndryshme të pijeve zakonisht i bëjnë njerëzit kurioz. Por jo të gjitha mund të provohen si shije në momentin kur hy në market.

Padyshim se mund të hapësh një prej tyre edhe derisa je aty, por që duhet ta paguash në fund.

Një vajzë vendosi ta bëjë krejt të kundërtën. Ajo hapi shumë pije në një market, i provoi dhe i la në vendin që i mori, transmeton Indeksonline.

Nuk dihet se si arriti ta bëjë këtë pa u vërejtur nga punëtorët, por ajo ia doli edhe ta realizojë një video në këtë moment./Indeksonline/