13:36 / E Martë, 01 Dhjetor 2020 / M. M

E fejuara e Genc Prelvukajt, sa shumë ka ndryshuar pas ndërhyrjeve estetike!

Eni Koçi vazhdon të jetë aktive në skenën muzikore.

Ndër vite, ajo dukshëm ka ndryshuar kaq shumë në pamjen e saj, shkruan IndeksOnline.

Falë ndërhyrjeve estetike, ajo sot duket për bukuri.

Më poshtë mund të vëreni ndryshimin e saj, para dhe pas! /IndeksOnline/

Eni Koçi para dhe pas operacioneve - GAZETA LIRIA
I tha se do ndahej shumë shpejt me Gencin, Eni Koçi i kthehet keq fansit