10:31 / E Premte, 18 Tetor 2019 / indeksADMonline

E fejuara e Milot Rashicës – veten në qejf

Milot Rashica dhe e dashura e tij, Belkiz Kera, janë një prej çifteve më të dashur dhe mjaft të komentuar, shkruan Indeksonline.

Image result for milot rashica belkiz kera

Fotografitë e Belkizit natën e kanagjegjit ajo i ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Image result for milot rashica belkiz kera

Së fundi ajo ka shpërndarë edhe video, teksa i shikon xhirimet e asaj nate, dhe si duket po i pëlqen vetja, sidomos me veshje të nusërisë./Indeksonline/