20:30 / E Martë, 24 Maj 2022 / AR

E fejuara i gjen foto me tjetër këngëtarit, ndahet çifti i showbizit

Disa foto të publikuara në rrjet janë bërë shkak që këngëtari i ish-grupit One Direction Liam Payne dhe e fejuara e tij Maya Henry të deklarojnë ndarjen.E fejuara i gjen foto me tjetër këngëtarit të njohur, ndahet

Liam, i cili ishte i fejuar me Maya Henry, 21 vjeç, iu publikuan foto me modelen amerikane Aliana Mawla, 24 vjeç, foto të cilat u bënë virale në rrjet.E fejuara i gjen foto me tjetër këngëtarit të njohur, ndahet

Pas publikimit të këtyre fotove Maya reagoi duke u shprehur se është e vështirë për të t’i shohë këto imazhe.E fejuara i gjen foto me tjetër këngëtarit të njohur, ndahet

“I dua të gjithë fansat, por ju lutem mjaft m’i dërguat ato foto të fejuarit tim me një vajzë tjetër. Ajo nuk jam unë dhe është e vështirë ta pranoj që kjo ka ndodhur pa e ditur unë. Mjaft”, shkroi modelja.E fejuara i gjen foto me tjetër këngëtarit të njohur, ndahet

Fill pasi konfirmoi ndarjen, Liam u shfaq sot në publik me të dashurën e re, Alianan të kapur për krahu,E fejuara i gjen foto me tjetër këngëtarit të njohur, ndahetE fejuara i gjen foto me tjetër këngëtarit të njohur, ndahet