23:28 / E Mërkurë, 07 Nëntor 2018

E fejuara ime më mohon në shtrat, tani që kam vërë një unazë në gishtin e saj  

Një 22 vjeçar ka treguar se si e dashura e saj prej që janë fejuar nuk po dëshiron më të kenë marrëdhënie seksuale.

Në një rrëfim për rubrikën “DearDeidre” në “The Sun” ai ka kërkuar ndihmë nga ndonjë psikolog.

Ky është rrëfimi i tij:

Unë jam fejuar me një vajzë të bukur dhe jeta me të ka qenë e mrekullueshme.

Tani që jemi fejuar më largon dorën. Ne kemi pasur marrëdhënie seksuale, por gjithçka ka ndryshuar.

Ne jemi të dy 22 vjec. Ne kemi qenë së bashku për një vit dhe do të martohemi në janar. Ajo më ka thënë kohëve të fundit se nuk dëshiron seks përpara martesës.

Isha i befasuar por thash se mos isha e ftohtë me atë- tani ajo nuk do të lejojë as edhe intimitet.

Unë kam provuar të flas me të, por që nuk ka ndonjë ndryshim.

Unë vazhdojë të mendojë se sa e mirë ishte lidhja jonë, me puthje dhe prekje e seksin.

Nuk e di pse ka ndryshuar. A mendoni se ajo ka humbur ndjenjat e saj për mua.

Përgjigje:

Nuk mund të mendoj ashtu dhe pjesa që më shqetëson më shumë për këtë është se nuk e kupton se si ndihet ajo dhe se duke folur me të nuk e ka ndihmuar.

Tregoni se nuk mund të martoheni me një hendek të tillë në të kuptuarit mes jush.

Zgjidhni këtë problem ose anulojeni dasmën./Indeksonline/