17:37 / E Enjte, 26 Korrik 2018 / indeksADMonline

E habitshme: Shoferi i një taksi e hedh një pasagjer pa ndjenja në mes të rrugës

Policia e qytetit të Londrës apelon për dëshmitarët pasi skena të habitshme janë kapur në CCTV.

Një shofer taksist është kapur në kamera duke hedhur një pasagjer pa ndjenja në mes të rrugës, pasi tërhoqi atë nga taksi i tij në mes të rrugës, transmeton ‘Indeksonline’.

Në pamjet, që janë lëshuar nga Policia e Qytetit të Londrës, kabina e zezë e Londrës në stilin tradicional mund të shihet duke u tërhequr në Fenchurch Place.

Njeriu tërheq një trup të çalë dhe të pajetë nga pjesa e pasme përpara se të lëvizë.

Më poshtë videon me skena të habitshme: